Upravit stránku

Novinky

Festival Na vlastní duši za dveřmi! 11. 9. v Městských Sadech

V pátek 11. 9. 2020 můžete od 11 hodin navštívit Festival Na vlastní duši v Městských sadech v Pelhřimově. Festival bude mít hudební část, ve které se můžete těšit na Pokáče, místní ZUŠku či Milana Vracovského. Krom toho bude festival plný workshopů a rozhovorů se zaměřením na duševní zdraví, mimo jiné i ve spojení s aktuální situací kolem COVIDu. 

Festival už mnoho let podporujeme a rozhodně doporučujeme navštívit. Rádi se tam s vámi potkáme.

Nové skladovací prostory pro 5 000 palet jsou k dispozici

Jelikož zájem o naše skladové prostory neustupoval ani během minulého roku, rozhodli jsme se pro stavbu nové haly. Ta je nyní dokončena a připravena na vaše zboží, pronájem skladu můžete začít využívat okamžitě. Stačí nám dát vědět, například skrze náš formulář.

Kolik toho přibylo?

Naše nové sklady se těší výměře 2 800 m2, což pro lepší představu odpovídá kapacitě 5 000 palet. Pokud si stále nedokážete představit velikost našeho nového skladu, 5 000 palet odpovídá nákladu 4 400 tun banánů - náš nový sklad tedy pojme přes 24 000 000 průměrně velkých banánů. Na tomto typu zboží rozhodně netrváme a můžete k nám zavést cokoliv, co budete potřebovat uskladnit. Skladovanému zboží na zuby nekoukáme. 

Opět rosteme - nabídneme 5 000 nových míst pro palety

Protože chceme našim zákazníkům maximálně vycházet vstříc, rozhodli jsme se reflektovat rostoucí poptávku po krytých skladovacích prostorech. Zahájili jsme výstavbu nové haly, která vám nabídne plochu 2800 m2 a kapacita míst pro palety se tím zvýší celkem na 16 000.

Kdy zahájíme provoz?

Stavební práce již běží na plné obrátky, a tak vám kompletně připravené haly otevřou dveře již v listopadu letošního roku. Využít můžete také náš nový vlastní software pro logistický sklad, o kterém se dozvíte víc v článku.

Vyvíjíme vlastní software pro logistický sklad

Chystáme novinku, která zefektivní naše služby a zvýší pohodlí při jejich objednávce. V současné době dokončujeme vývoj vlastního softwaru pro logistický sklad. Tato vylepšená funkce umožní přímý dohled nad vaší aktuální zásobou. 

Buďte s námi online

Bonusem je také tvorba komfortní online objednávky expedice zboží. Do programování softwaru navíc zahrnujeme i různé způsoby zakládání objednávek, například ručně nebo dávkově v používaném formátu klienta. Po dokončení objednávky vás automatická zpětná vazba na závěr informuje o průběhu požadovaných fází i o dokončení celé zakázky.

Logistika GOLD SERVICE s.r.o. poskytuje kompletní zajištění všech fází procesu předání výrobku až ke konečnému zákazníkovi. Nabízí i rozsáhlé skladové prostory o ploše 7 500 m2 s kapacitou 11 000 paletových míst.

 

Přijímáme řidiče pro mezinárodní kamionovou dopravu na tahač s návěsem řp C+E.

Přijímáme řidiče pro mezinárodní kamionovou dopravu na vozidla,  tahač s návěsem řp C+E. 

Požadujeme alespoň částečnou znalost německého jazyka, praxi, slušné jednání, psychotesty, zdravotní prohlídku, profesní průkaz, digitální kartu, čistý rejstřík.
Nabízíme zázemí ve stabilní firmě, stálou práci, moderní vozový park, možnost jezdit pravidelné přepravy a všechny víkendy doma!
Volejte + 420 603 111 079 nebo napište pomocí formuláře níže.

Nové sklady otevřeny! Zbývá 3 000 paletových míst pro vaše zásoby

Na jaře 2016 jsme vás informovali o budování nových skladovacích prostor s celkovou kapacitou 5 000 paletových míst. A nyní vám s radostí oznamujeme, že nová hala už stojí a pro vaše zásoby zboží a materiálu v ní zbývá 3 000 paletových míst. Jsou k dispozici ihned pro soukromníky i podnikatele a najdete je na strategickém místě v Pelhřimově u sjezdu z dálnice D1.

Kolik stojí paletové místo?

Ceny jsou individuální a vypočteme vám je na základě objemu vašeho zboží, četnosti využívání našich prostor a doby, po jakou chcete mít své zásoby uskladněné.

Rozšiřujeme skladové prostory o 5000 paletových míst

Výhodou služeb GOLD SERVICE je, že jsou komplexní - nejenže si u nás pronajmete samotné skladové prostory, ale také máte možnost využít logistické služby jako je vedení skladové evidence a etiketování, překládky zboží, vychystávání zboží a jeho rozvozy k zákazníkům. A máme pro vás dobrou zprávu - skladové prostory nyní rozšiřujeme o dalších 2 400 m2, což je 5000 paletových míst. Předpokládané dokončení prací je v září 2016.

A kde se naše nové skladové prostory nachází? Samozřejmě na strategickém místě v Pelhřimově, které je snadno dostupné ze sjezdu dálnice D1. Pokud máte zájem o pronájem skladů GOLD SERVICE, kontaktujte nás co nejdříve.

Získali jsme certifikát Registr solventních firem 2014

Jsme součástí Registru solventních firem a splnili jsme všechny náročné podmínky členství. Prohlédněte si náš certifikát.

Potřebujete zajistit etiketování vašeho zboží? Obraťte se na nás!

Zajistíme pro vás etiketování vašeho zboží, včetně přebalení a evidence. Zboží zkontrolujeme, přebalíme a zaevidujeme ve velice krátké době. Mezi naše služby patří také překlad etiket a výměna štítků.

Hlásíme nový přírůstek - jeden z nejnovějších modelů vozů MAN

Rozhodli jsme se rozšířit náš vozový park o nákladní automobil německé značky MAN. Do naší stáje tak přibyl další spolehlivý vůz pro spediční a logistické služby.

Využijte služby celního a daňového skladu

Našim zákazníkům nabízíme veřejný celní a daňový sklad, který umožňuje výhodné skladování zboží, například v režimu transitu. Součástí služby je kompletní vedení dokumentace a zařizování dalších potřebných formalit.

 

Podívejte se na naší nabídku skladů