Upravit stránku

Novinky

Přijímáme řidiče pro mezinárodní kamionovou dopravu na tahač s návěsem řp C+E.

Přijímáme řidiče pro mezinárodní kamionovou dopravu na vozidla,  tahač s návěsem řp C+E. 

Požadujeme alespoň částečnou znalost německého jazyka, praxi, slušné jednání, psychotesty, zdravotní prohlídku, profesní průkaz, digitální kartu, čistý rejstřík.
Nabízíme zázemí ve stabilní firmě, stálou práci, moderní vozový park, možnost jezdit pravidelné přepravy a všechny víkendy doma!
Volejte + 420 603 111 079 nebo napište pomocí formuláře níže.

Nové sklady otevřeny! Zbývá 3 000 paletových míst pro vaše zásoby

Na jaře 2016 jsme vás informovali o budování nových skladovacích prostor s celkovou kapacitou 5 000 paletových míst. A nyní vám s radostí oznamujeme, že nová hala už stojí a pro vaše zásoby zboží a materiálu v ní zbývá 3 000 paletových míst. Jsou k dispozici ihned pro soukromníky i podnikatele a najdete je na strategickém místě v Pelhřimově u sjezdu z dálnice D1.

Kolik stojí paletové místo?

Ceny jsou individuální a vypočteme vám je na základě objemu vašeho zboží, četnosti využívání našich prostor a doby, po jakou chcete mít své zásoby uskladněné.

Rozšiřujeme skladové prostory o 5000 paletových míst

Výhodou služeb GOLD SERVICE je, že jsou komplexní - nejenže si u nás pronajmete samotné skladové prostory, ale také máte možnost využít logistické služby jako je vedení skladové evidence a etiketování, překládky zboží, vychystávání zboží a jeho rozvozy k zákazníkům. A máme pro vás dobrou zprávu - skladové prostory nyní rozšiřujeme o dalších 2 400 m2, což je 5000 paletových míst. Předpokládané dokončení prací je v září 2016.

A kde se naše nové skladové prostory nachází? Samozřejmě na strategickém místě v Pelhřimově, které je snadno dostupné ze sjezdu dálnice D1. Pokud máte zájem o pronájem skladů GOLD SERVICE, kontaktujte nás co nejdříve.

Získali jsme certifikát Registr solventních firem 2014

Jsme součástí Registru solventních firem a splnili jsme všechny náročné podmínky členství. Prohlédněte si náš certifikát.

Potřebujete zajistit etiketování vašeho zboží? Obraťte se na nás!

Zajistíme pro vás etiketování vašeho zboží, včetně přebalení a evidence. Zboží zkontrolujeme, přebalíme a zaevidujeme ve velice krátké době. Mezi naše služby patří také překlad etiket a výměna štítků.

Hlásíme nový přírůstek - jeden z nejnovějších modelů vozů MAN

Rozhodli jsme se rozšířit náš vozový park o nákladní automobil německé značky MAN. Do naší stáje tak přibyl další spolehlivý vůz pro spediční a logistické služby.

Využijte služby celního a daňového skladu

Našim zákazníkům nabízíme veřejný celní a daňový sklad, který umožňuje výhodné skladování zboží, například v režimu transitu. Součástí služby je kompletní vedení dokumentace a zařizování dalších potřebných formalit.