Upravit stránku

Mezinárodní kamionová doprava

Mezinárodní kamionovou nákladní dopravou se zabýváme od roku 1995. Jezdíme po všech nejčastějších dopravních trasách - od Lisabonu až po Vladivostok

Pro dopravu nákladů využíváme převážně vlastní kamiony, čímž se minimalizuje riziko poškození, časové ztráty nebo nespolehlivosti.

Naše kamiony řídí tým zkušených, zodpovědných a profesionálních řidičů. Doprava nestandardních nákladů, jazyková vybavenost nebo pomoc při manipulaci s nákladem jsou samozřejmostí.

Všechny kamiony pro MKD jsou vybaveny

  • mobilními telefony
  • satelitními navigacemi
  • pojištěním z odpovědnosti
  • havarijním pojištěním
  • i pojištěním úmluvy CMR

Není pro nás problém postarat se o dopravu nebezpečných materiálů či nadrozměrného nákladu.

Máte-li zájem o mezinárodní kamionovou dopravu nebo chcete více informací o naší MKD, kontaktujte nás na telefonu +420 565 303 111 nebo nám napište přes kontaktní formulář.

Transporty se soustředí na země Evropské Unie. Převážně pak Německo, Rakousko, Holandsko, Belgie, Lucembursko, Francie, Švýcarsko, Polsko, Slovensko, Maďarsko a Itálie.

Zároveň, ale dokážeme zajistit  mezinárodní kamionovou přepravu zásilky včetně dokumentů, překládky, uskladnění a pojištění z místa nakládky až na místo určení od Pyrenejí po Ural.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti